Anasayfa » Teknoloji » Akıllı Telefon » Samsung Galaxy S4 Görselleri Ortaya Çıktı.
michael kors saat

Samsung Galaxy S4 Görselleri Ortaya Çıktı.

Samsung tarafından 14 Mart 2013’te büyük bir etkinlik ile tanıtılacak yeni amiral gemi telefon Galaxy 4 olduğu iddia edilen yeni görseller yayınlandı.

Galaxy S III sonrası oluşturulan tasarımın yeni nesil akıllı telefonda da devam ettirildiğini görüyoruz. Köşeli bir tasarım sunması beklenen telefonun daha çok Galaxy Note II’ye benzerliği dikkat çekiyor. Akıllı Kaydırma ve Akıllı Durdurma, Yüzeysel Dokunma ve Samsung Orb gibi desteklerin sunulacağı iddia edilen Galaxy S IV’ün çift SIM kartlı versiyonunda; 1.8GHz frekans hızında çalışan ve 4+4 şeklinde iki küme üzerinden işlem gören Exyno 5 octa işlemcisini görüyoruz. Grafik biriminde ise daha önce birçok iddiaya konu olan PowerVR SGX 544MP GPU yer almakta.

Elde edilen görsellerden ekran boyutunun büyüdüğü, konumlandırılan ekranın ise 5-inç boyutunda Full HD çözünürlüklü ve parlaklığı arttırılan %25 daha verimli Super AMOLED ekran olması ön görülüyor. Android 4.2.1 ve yenilenmiş Touchwiz Nature arabirimin eşlik ettiği telefonda 2GB RAM ve 13MP çözünürlüklü arka kamera sunulan diğer detaylar arasında yer alıyor.

michael kors saat

Yorum bırakabilirsiniz...

Email adresiniz sitede yayınlanmayacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>