Anasayfa » Moda » Nike Mercurial Vapor III Krampon ile Yeniliği ve Tarzı Yakalayın!
michael kors saat

Nike Mercurial Vapor III Krampon ile Yeniliği ve Tarzı Yakalayın!

Mercurial Vapor VIII CR, yeniliği ve tarzı, sahada ani hızlanmalara imkan veren krampon çivisinden ilham alan tasarımla buluşturuyor. Bu yeni çarpıcı tasarımdaki renkler ilhamını Cristiano Ronaldo’nun yeni imza serisi kıyafet koleksiyonundan aldı ve klasik siyah bir kramponu modern bir mavi ve pembe tonuyla buluşturdu. Böylece ortaya sahada göze çarpan bir krampon çıktı.

Futbol dünyasının en gözde isimlerinden Cristiano Ronaldo için özel olarak tasarlanan Nike Mercurial Vapor III görücüye çıktı. Hafif bir tasarıma ve çarpıcı renklere sahip krampon erkekler kadar kadınlarından ilgisini çekebilir. Mercurial Vapor VIII CR, yeniliği ve tarzı, sahada ani hızlanmalara imkan veren krampon çivisinden ilham alan tasarımla buluşturuyor. Bu yeni çarpıcı tasarımdaki renkler ilhamını Cristiano Ronaldo’nun yeni imza serisi kıyafet koleksiyonundan aldı ve klasik siyah bir kramponu modern bir mavi ve pembe tonuyla buluşturdu. Böylece ortaya sahada göze çarpan bir krampon çıkıyor. Nike Mercurial Vapor III 1 Aralık itibariyle Nike mağazalarında satışta olacak. İlgililere duyrulur!

michael kors saat

Yorum bırakabilirsiniz...

Email adresiniz sitede yayınlanmayacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>