Anasayfa » Sağlık » Göbeği Eriten Egzersizler!
michael kors saat

Göbeği Eriten Egzersizler!

Göbekten kurtulmanın ilk şartı düzgün beslenmektir. Sıkı bir diyetten ziyade az ve sık yemek, uyumadan 2 saat önce yemeyi kesmek ve açlık anlarında meyvelere yönelmek gerekir. Göbekten kurtulmanın bir diğer kuralı ise uyumadan önce asla meyve yememektir. Meyve fermantasyon sürecini başlatır ve sabah kalktığınızda karnınızın şiştiğini görebilirsiniz.

Göbeğinizi eritmek için spor salonuna gitmeniz gerekmez. Evde basit egzersizlerle de başarıya ulaşabilirsiniz. Vichy uzmanları belirli hareketlerin haftada 3 gün 5’er dakika yapılmasıyla göbek yağlarının eritilebileceğini vurgulamaktadır. İşte Vichy uzmanlarının egzersiz önerileri:

fft20_mf3087526

Bu hareketleri 15-20 kez yapmak karın kaslarının çalışmasını sağlayacak ve yağ yakımını başlatacaktır. Yorulduğunuzda bir süre dinlenip tekrar devam edebilirsiniz.

fft20_mf3087529

Hareketleri düzenli yapmaya dikkat edin. Haftada bir gün 10 dakika çalışacağınıza 2-3 gün 5’er dakika çalışmak kasların alışmasını kolaylaştırır ve göbeğinizin erimesini sağlar.

 

michael kors saat

Yorum bırakabilirsiniz...

Email adresiniz sitede yayınlanmayacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>