Anasayfa » Genel » Gündem » Çanakkale 1915 filmi, 18-24 Mart tarihleri arasında ücretsiz izlenebilecek.
michael kors saat

Çanakkale 1915 filmi, 18-24 Mart tarihleri arasında ücretsiz izlenebilecek.

Tivibu, Çanakkale Zaferi’ni, “Çanakkale 1915” filminin özel gösterimiyle anıyor. Sinemalarda büyük ilgi gören “Çanakkale 1915“ filmi, 18-24 Mart tarihleri arasında www.tivibu.com.tr adresinden izlenebilecek.

Tivibu, Çanakkale Zaferi’ni çok anlamlı bir hediye ile anıyor. Tivibu, Çanakkale Zaferi’nin 98. yıldönümünde “Çanakkale 1915” filmini herkese açık olarak yayınlıyor.

Geçtiğimiz yıl Tivibu’nun katkılarıyla vizyona giren ve 1 milyona yakın kişi tarafından izlenen “Çanakkale 1915” filmi, “Şu Çılgın Türkler” adlı kitabıyla milyonlarca okuyucuya ulaşan tarih araştırmacısı ve yazar Turgut Özakman’ın “Diriliş Çanakkale 1915” adlı eserinden beyazperdeye aktarıldı. Destansı hikâyesi ve çarpıcı görsel efektleriyle beğeni toplayan “Çanakkale 1915”, sinemalardan sonra televizyonlarda ilk kez ve sadece Tivibu’da yayınlandı.

canakkale_1915

“Çanakkale 1915” filmini halen izlememiş olanlar veya “18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü” nedeniyle tekrar izlemek isteyenler, 18-24 Mart tarihleri arasında www.tivibu.com.tr adresini ziyaret edebilirler.

michael kors saat

Yorum bırakabilirsiniz...

Email adresiniz sitede yayınlanmayacaktır.İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>